HAKKIMIZDA

Mediterraline Ro-Ro Hizmetleri ile pandemi sonrası oluşan ekipman eksikliğine çözüm bulmak ve uğrak liman fazlalığı nedeniyle uzayan transit süreleri kısaltabilmek, Akdeniz bölgesi ile global ticaret merkezleri arasındaki ticari trafiği geliştirmek hedefiyle 2021 yılında Busserk Liman İşletmeciliği ve Lojistik Hizmetleri tarafından kurulmuştur.1

Turman Denizcilik ile yapılan anlaşmalar sonucunda ilk seferlerini Türkiye - İsrail hattında başlatarak, Ashdod ve Haifa limanlarına haftalık olarak hizmet vermiştir. İsrail limanları ile yapılan pencere sistemi anlaşması sonucu tahliyeleri liman sıkışıklığına takılmadan gerçekleştiren Mediterraline Ro-Ro Hizmetleri, müşterileri için her türlü yükleme ve tahliye avantajını sağlamaktadır.

Mediterraline Ro-Ro Hizmetleri bünyesinde aylık olarak düzenlenen Türkiye - Çin seferleri ise İskenderun - Limak limanı ve Derince – Safiport limanından transit geçerek Çin - Zhapou limanına ulaşarak tamamlanır. Sefer boyunca kullanılan MV Transfighter Ro-La tipi gemi barındırdığı gemi içi ve yanı asansörler ile yükleme ve tahliyelerin kolaylıkla gerçekleşmesini sağlar.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile özverili çalışma disiplinini benimsemiş Mediterraline Ro-Ro Hizmetleri, yeni nesil iş akışlarıyla entegre bir yapıda çalışır ve müşterilerinin her türlü talebini karşılamak için özelleştirilmiş çözümler üretir.